O firmie

Posiadanymi kompetencjami wykazujemy się
w kolejnych realizowanych projektach.

Doświadczony i w pełni profesjonalny zespół

Zatrudniamy pracowników dysponujących ogromnym doświadczeniem i znajomością zagadnień z zakresu automatyki oraz posiadających imponującą wiedzę technologiczną na temat węglowych bloków energetycznych, elektrociepłowni, elektrowni wodnych, spalarni śmieci, turbin gazowych i bloków gazowo-parowych.

nasz_zespol

Skupiamy wokół siebie wyspecjalizowanych inżynierów automatyki, elektroniki i informatyki, którzy w przeszłości zdobywali doświadczenie w czołowych polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. Realizacje, które są najlepszymi wizytówkami firm takich jak CNPAE, ABB, Hartmann&Braun to efekt pracy między innymi naszych obecnych specjalistów.

Od kliku lat sukcesywnie powiększamy naszą kadrę o młodych inżynierów chętnych do poszerzania swoich horyzontów i gotowych do podejmowania wyzwań na rynku międzynarodowym. Dzięki umiejętnemu połączeniu doświadczenia z młodością uzyskaliśmy efekt kadrowej synergii i przez to zwiększyliśmy potencjał swojego personelu.

Nasz zespół ukierunkowany jest na świadczenie usług projektowych na najwyższym światowym poziomie. Dbamy o bezpieczeństwo powierzanych danych, właściwą ocenę czasu i kosztów prac. Zapewniamy najwyższą jakość usług realizowanych podczas prowadzonych przez nas projektów.

Zespół naszych specjalistów charakteryzuje:

  • Głęboka znajomość większości systemów automatyki zainstalowanych w Polsce
  • Doświadczenie w projektowaniu części obiektowych i centralnych
  • Wiedza technologiczna w zakresie węglowych bloków energetycznych, elektrociepłowni, turbin gazowych i bloków gazowo-parowych
  • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji złożonych struktur regulacyjnych
  • Doświadczenie w stosowaniu zaawansowanych układów w oparciu o sieci neuronowe
  • Doświadczenie w obliczeniach techniczno-ekonomicznych kotłów, bloków i grup urządzeń
  • Doświadczenie w automatyzacji obiektów w Polsce, w Europie, w Azji, Ameryce Południowej i USA

Dane kontaktowe

EFFCONTROL
ProcessAutomation

Automatyka przemysłowa

ul. Kościuszki 20
55-095 Mirków, PL
tel: +48 71 343 28 61
fax: +48 71 343 28 61 | 22